Drugie urodziny bloga

Nieznana historia ma dwa lata!

Na początek trochę statystyki. Od 17 lipca 2010 do dzisiaj stronę odwiedziło ponad 126 tysięcy osób co daje 10,5 tysiąca odwiedzin na miesiąc oraz około 340 wejść dziennie.

Odsłon było oczywiście więcej, bo ponad 236 tysięcy.

Liczba zadeklarowanych fanów na facebooku wynosi 632.

 

W tym roku udało mi się nawiązać współpracę z kilkoma stronami internetowymi oraz wydawnictwami. Zainteresowanych zapraszam na podstronę zatytułowaną „Współpraca”.

Jeśli ktoś ma pomysły dotyczące nowych notek, albo ma do opublikowania artykuły to zapraszam na maila nieznanahistoria@gmail.com

Rok 2011 był też czasem przenosin. Mam nadzieję, że zmiana adresu z www.nieznanahistoria.blox.pl na www.nieznanahistoria.pl wyszła na dobre. A do tego zmiana szaty graficznej strony jest dodatkową zaletą.

Życzyłbym sobie, na trzeci rok działalności bloga, aby pojawiało się więcej komentarzy. Szkoda też, że komentarze często dzielą się na Facebook oraz stronę.

Serdecznie dziękuję wszystkim czytelnikom 🙂 Zapraszam na kolejny rok ciekawostek, faktów, anegdot 🙂 Mam nadzieję, że nie będziecie się nudzić, a także będziecie czytać notki z wielką chęcią.

PS. Grafikę tytułową notki stanowią fajerwerki w Londynie z roku 1749.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.